DB Partners komanda

 • 1_Dainis-200x300Dainis Babulis

  Dainim Babulim ir vairāk kā 18 gadu pieredze investīciju vadības un konsultatīvajos pakalpojumos. Dainis sešus gadus darbojies “Investment Management and Advisory Group” Vīnē, Austrijā. Karjeras laikā Dainis Babulis ir bijis valdes loceklis vairākās Uzņēmumu Padomēs, tostarp “Rīgas Komercbankā”, “Baltijas Tranzīta bankā”, “Rīgas Tirdzniecības Ostā”. Divus gadus Dainis ir bijis Latvijas Republikas Finanšu ministra padomnieks, kā arī Valdes loceklis uzņēmumos “Baltic Motors” un “Baltic Container Terminal”. Dainis ir veiksmīgi veicis restrukturizācijas projektus apdrošināšanas sabiedrībās “Altena” un “Altena Viva”, fabrikā “Druva”.

  Dainis ir DB Partners dibinātājs un vecākais partneris. Mūsu investīciju projektos viņš vienmēr ir piedalījies vadošos amatos, vadot procesu, tai skaitā projekta uzsākšanas posmā, strukturēšanā, investīciju piesaistē un investīciju noslēguma fāzē. Viņš ir bijis Valdes un Padomes loceklis mūsu investīciju projektos “Baltic Motors” un “BM Auto”, “Express Travel”, “DiaMed”, “Euro Auto”, un citos projektos.

  Dainis ir ieguvis bakalaura grādu ekonomikā Latvijas Valsts universitātē.

 • MarisMāris Blumbergs

  Mārim Blumbergam ir vairāk kā 11 gadu pieredze finanšu plānošanā, kontrolē, padziļinātās izpētes veikšanā, investīciju piesaistē un vadībā  automašīnu tirdzniecības, loģistikas, transporta, nekustamo īpašumu, mazumtirdzniecības, medicīnas, ēdināšanas un citās nozarēs. Māris ir piedalījies vairākos IT sistēmu restrukturizācijas projektos un izstrādājis vairākus finanšu vadības risinājumus klientiem, tai skaitā grāmatvedības, vadības atskaišu, budžetēšanas un prognozēšanas jomās.

  Pirms pievienošanās DB Partners komandai, kā arī darbojoties DB Partners  projektos, Māris ir bijis finanšu direktors, valdes loceklis, finanšu konsultants un analītikis tādās kompānijās kā  “Ventspils Reiss”, “Baltic Motors”, “BM Auto”, “Taka Esse”, “Diamed” un “Euro-Auto”.

  Māris ir ieguvis maģistra grādu Vadības zinībās Latvijas Universitātē un bakalaura gādu Vadības zinībās Ventspils Augstskolā.

 • MarisKārlis Babulis, FCCA

  Kārlim ir vairāk kā 9 gadu pieredze finanšu plānošanas, strukturēšanas, padziļinātās izpētes, finansējuma piesaistes un darījumu plānošanas un vadības projektos. Pirms pievienošanās DB Partners Kārlis Babulis bija vecākais konsultants PricewaterhouseCoopers Latvijas firmā, kur viņš divus gadus strādāja audita nodaļā un divus gadus darījumu konsultāciju nodaļā, gūstot pieredzi padziļinātās izpētes, uzņēmumu vērtēšanas un korporatīvo finanšu projektos. Strādājot PwC, Kārlis piedalījās virknē audita projektu banku, mazumtirdzniecības, celtniecības, tūrisma, ražošanas un citās nozarēs. Sniedzot finanšu konsultācijas darījumu konsultāciju nodaļā, Kārlis piedalījās padziļinātās finanšu izpētes, uzņēmumu un aktīvu vērtēšanas, finanšu grūtībās nonākušu uzņēmumu konsultāciju un korporatīvo finanšu projektos loģistikas, tūrisma, komunikāciju, banku un apdrošināšanas un citās nozarēs.

  DB Partners sastāvā Kārlis ir piedalījies un vadījis virkni starptautisku investīciju izvērtēšanas projektu, kā arī vadījis padziļinātās finanšu izpētes un ikmēneša vadības atskaišu fāzes finanšu restrukturizācijas projektus. Kārlis bija investīciju projektu “Ādažu Glābšanas dienests” un “Vidzemes Mežu Fonds” vadītājs.

  Kārlis ir ieguvis maģistra grādu Finanšu zinībās Banku Augstskolā. Kārlim ir FCCA sertifikāts (Fellow, Association of Chartered Certified Accountants).

 • JanisJānis Grīnbergs

  Jānim Grīnbergam ir vairāk kā 9 gadu jurisprudences pieredze, strādājot par juristu Zvērinātu advokātu birojā „Treilons & Petrovičs”, kā arī individuāli praktizējot korporatīvā advokāta statusā. Jānis ir sniedzis dažādus juridiskos pakalpojumus, tai skaitā juridisko saistību analīze un strukturēšana, piedalījies un organizējis dažādus nekustāmo īpašumu darījumus, saistību piedziņas darījumus būvniecības, loģistikas, ražošanas, komunikāciju, rūpniecības un citās nozarēs. Jānis īpašu uzmanību ir pievērsis komerciālas vides izveidošanai un attīstīšanai. Jānis ir piedalījies vadības dokumentu un uzņēmējdarbības restrukturizēšanas izstrādē, kā arī vairākos strīdu izšķiršanas projektos.

  DB Partners sastāvā, Jānis ir juridiskais speciālists pilnam ieguldījumu procesa ciklam, tai skaitā kapitāldaļu pirkšanas/pārdošanas līgumu sagatavošanai “Ādažu Glābšanas dienests” un “Euro Auto” projektiem, sagatavojot pilnu juridisko dokumentu paku, piedaloties biznesu restrukturizācijā, un vadot konflikta situācijas. Papildus tam Jānis ir sniedzis vairākas starpvalstu nodokļu konsultācijas.

  Jānis ir ieguvis sociālo zinātņu bakalaura grādu Tiesību zinībās Latvijas Universitātē un šobrīd turpina studijas RTU Riga Bussinnes School MBA (Master Business Administration) specializācijā. Papildu juridiskās zināšanas Jānis ir ieguvis Concordia International University of Estonia.

 • DitaDita Štromberga

  Ditai Štrombergai ir vairāk kā 14 gadu pieredze grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā, lielāko daļu šā laika ieņemot galvenās grāmatvedes amatu. Ditai ir detalizēta izpratne par pilnu grāmatvedības jautājumu spektru, tai skaitā nodokļu uzskaiti un optimizāciju, un klientu pārstāvniecību sarunās ar nodokļu iestādēm. Dita ir bijusi galvenā grāmatvede IT, komunikāciju un konsultāciju nozarēs un ir sniegusi pilnu grāmatvedības pakalpojumu spektru veselības, tūrisma, konsultāciju, celtniecības, izklaides, apdrošināšanas brokeru, vairumtirdzniecības, ražošanas un loģistikas nozarēs. Kopš pievienošanās DB Partners 2009. gadā Dita vada DB Partners grāmatvedības un nodokļu konsultāciju nodaļu, piedaloties spēcīgas klientu bāzes izveidē un sniedzot virkni starptautisku nodokļu un grāmatvedības konsultāciju dažādos projektos. DB Partners investīciju projektos Dita vada iekšējo finanšu restrukturizācijas procesu.

  Ditai ir maģistra grāds Grāmatvedības zinībās Latvijas Universitātē. Dita brīvi pārvalda lielāko daļu plašāk izmantotu grāmatvedības uzskaites sistēmu.